Biz Kimiz

DIO-MED kurulduğundan bu yana medikal ve kozmetik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Facebook

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Instagram

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

Ayrıca mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra farklı sektörlerde planlanan yeni yatırımlarıyla büyümeyi hedeflemektedir.DIO-MED’ in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı, yenilikçi ve çözüm odaklı bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Firmamız topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı hedeflemektedir

Güçlü teknik kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışıyla; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak hizmet sunmayı görev edinmiştir.Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayarak, tüm çalışanlarının aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyerek; siz değerli müşterilerine ve ülkemizin kalkınması için çalışmaktadır.

Visyonumuz

Gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli hizmet ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden hizmet vermeye devam etmek. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve yenilemektir. Tüm bunların paralelinde, farklı sektörlerde vermiş olduğumuz hizmetlerde öncülük eden bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Çalışmış olduğumuz tüm sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak “gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak” olduğuna inanıyoruz.

Adres

Onur Mah. Turhan Cemal Beriker Blv.
No:437 Kiza İş Mrk. A2 Blok K: 5 D: 62
Seyhan / Adana

Adres

Onur Mah. Turhan Cemal Beriker Blv.
No:437 Kiza İş Mrk. A2 Blok K: 5 D: 62
Seyhan / Adana

Telefon

0 (322) 502 46 00
0 (543) 744 82 06

Mail

info@dio-med.com

Sosyal Medya

Sosyal Medya